Stavebníctvo
Martin Volek
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Dolné Orešany
- Od roku
- 2014
- IČO
- 47 738 278
Martin Volek
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 919 02 Dolné Orešany
- Na trhu od
- 24. marca 2014
- IČO
- 47 738 278
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 12
- rokov na trhu
- 2014
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Martin Volek
Martin Volek – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dolné Orešany. Podniká od 24. marca 2014.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Martin Volek
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 47 738 278
- Dátum vzniku
- 24. marca 2014
- Miesto podnikania
- 919 02 Dolné Orešany
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-35077
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Martin Volek zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Martin Volek?
Miesto podnikania je v obci 919 02 Dolné Orešany.
Čím sa Martin Volek zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Martin Volek?
IČO je 47 738 278.
Odkedy podniká Martin Volek?
Podnikanie začalo 24. marca 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.